4e afd. 23 februari 1984 RIOLERINGSBEREKENING INDISCHE WIJK 14 Heemstede, 25 januari 1984. Aan de raad, Ingevolge uw besluit van 31 januari 1980, nr. 1, heeft het Raadgevend ingenieursbureau B.V. Infra Consult, te Deventer, een basis-riole- ringsplan voor de gemeente Heemstede opgesteld, alsmede een detail- berekening voor de Binnenweg en omgeving. In het basisplan is uitge- gaan van een sterke vereenvoudiging van het aanwezige rioleringsstel- sel In verband met de rekonstruktieplannen voor de Indische wijk is het zeer gewenst dat thans een detailberekening wordt gemaakt voor die wijk. B.V. Infra Consult heeft aangeboden die berekening te maken voor de prijs van 23.000,-- (excl. omzetbelasting). Tezamen met de bijkomende kosten van door het gemeentelijk technisch bedrijf te verrichten werkzaamheden en vermeerderd met omzetbelasting worden de totale kosten begroot op 30.700, Wij stellen u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Genoemd bedrag kan worden gedekt uit het gereserveerde bedrag ten be- hoeve van de verbetering van de Indische wijk, vermeld op "lijst II". De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 25 januari jl. 1. ten behoeve van het opstellen van een detailberekening voor de rio- lering van de Indische wijk een krediet van 30.700,-- beschikbaar te stellen; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 3