4e afd. 23 februari 1984 25 1. het laten vervallen van de linksafstrook Heemsteedse Dreef-zuid naar de Havenstraat-west i.v.m. het in het Verkeersstruktuurplan opgenomen 1inksaf-verbod; 2. het verbeteren van de vormgeving van het kruisount Heemsteedse Dreef/Havenstraat; 3. het omzetten van de meest oostelijke rijstrook van de westelijke rijbaan van de Heömsteedse Dreef in een iinksaf-strook voor het autoverkeer vanuit noordelijke richting met de bestemming Van den Eijndekade en het industrieterrein; 4. het maken van een oversteekplaats nabij de Postlaan voor fiet- sers uit noordeiijke en westelijke richting, alsmede voor voet- gangers; 5. het nemen van maatregelen rondom het tankstation; aanleg los- haven en het omdraaien van het êênrichtingverkeer aan de oostzijde van het tankstation. De totaie kosten van het rekonstruktieplan bedragen f 135.000,--. Wij stellen u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stel- ien. Het plan is opgenomen in het bestedingsvoorstel verkeersbudget 1984. Wij merken nog op dat in verband met de gewijzigde bereikbaar- heid van de Raadhuisstraat vanuit oostelijke richting de nieuwe "aanrijroute" via de Camplaan en net Raadhuispiein zal worden vcor- zien van een tijdelijke bewegwijzering. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Boscb. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 februari 1984; BESLUIT ten behoeve van de rekonstruktie van het kruispunt Heemsteedse Dreef/Havenstraat een krediet te verlenen van f 135.000,--, hetwelk in 25 jaren zal worden afgeschreven. Heemstede, 23 februari 1984. De raad voornoemd, iSj^/^ De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 44