2e afd. 23 februari 1984 AANSCHAFFING TIJDREGISTRATIE APPARATUUR 17E WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT 27 a, Heemstede, 31 januari 1984. Aan de raad, Op 4 oktober 1983 hebben wij in beginsel besloten tot invoering van glijdende werktijden voor het administratieve- en technische personeel Dit beginselbesluit is met instemming ontvangen in de commissies voor personeelsbeleid en voor georganiseerd overleg. Een voorwaarde om dit besluit te effektueren is het hebben van een goe- de tijdregistratie. Bij de beoordeling van de verschillende mogelijkheden is onze keus ge- vallen op elektronische registratieapparatuur. Met deze apparatuur vindt centraal registratie plaats. De toepassing van elektronische appa rat.uur heeft tot gevolg dat de handmatige verwerking tot een minimum be perkt blijft, terwijl voor het management betere informatie beschikbaar komt. Daarnaast is het mogelijk op deze apparatuur deuropeners aan te sluiten. Door het gebruik van deze deuropeners kunnen de gebouwen geslo ten blijven voor onbevoegden en kunnen alleen de eigen medewerkers het gebouw binnen komen. Met name tijdens de zgn. glijtijden, als de gebou- wen nog niet voor het publiek geopend zijn, is dit van belang. In den lande is gebleken dat juist gedurende die tijden, waarin een mi- nimale bezetting aanwezig is, diefstal in gebouwen veelvuldig voorkwam. Het alternatief om hieraan tegemoet te komen zou zijn het gebouw te be- waken. Dit zou echter tot gevolg hebben dat extra kosten gemaakt zouden moeten worden voor extra personele inzet en/of een minder efficiënte besteding van de arbeidstijd. Bij de voor u ter inzage gelegde stukken treft u een becijfering aan van de te maken kosten. Wij stellen u voor een krediet beschikbaar te stellen van f 15.000,-- ten laste van de begroting voor de algemene dienst en een krediet van f 30.000,-- ten laste van de begroting voor het gemeentelijk technisch bedrijf -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 47