2e afd. 23 februari 1984 27 b 17E WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor georganiseerd overleg van het gemeentepersoneel BESLUIT A. het Algemeen Ambtenarenreglement, vastgesteld bij zijn besluit van 29 aprii 1970, nr. 45, sedert gewijzigd, te wijzigen als voigt: I. Artikel C3, lid 1, wordt gewijzigd als volgt: "De ambtenaar, die ingevolge hem daartoe door of namens het hoofd van dienst verstrekte opdracht werkzaamheden verricht buiten de door burgemeester en wethouders in de variabeie werktijdenregeling vastgestelde werkperiode - hierna overwerk genoemd - ontvangt daar voor een vergoeding behoudens het bepaalde in de leden 6, 7 en 8. Deze vergoeding wordt eerst toegekend, indien en voorzover de ar- beidsduur van een volledige betrekking wordt overschredentenzij de werkzaamheden worden verricht op werktijden waarop aan een amb- tenaar werkzaam in een volledige betrekking een vergoeding zou wor den toegekend." II. In artikel C3, 5e lid, sub a, worden de drie laatste alinea's ge- lezen als volgt: 50 voor overwerk op een maandag, dinsdag, woensdag, donderdag of vrijdag, indien dit is verricht tussen 6 uur en het tijdstip, gelegen één uur voor de aanvang van de in het eerste lid bedoel de werkperiode; 50, voor overwerk op een maandag, dinsdag, woensdag, donderdag of vrijdag, îndien dit is verricht tussen het tijdstip, gelegen êén uur na beeindiging van de in het eerste lid bedoelde werk- periode en 20 uur; 25 voor overwerk op een maandag, dinsdag, woensdag, donderdag of vrijdag tussen 6 en 20 uur, behoudens het eerde" bepaalde om- trent uren, geiegen éëri uur voor de aanvang dan wel na afloop van de in het eerste lid bedoelde werkperiode. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 50