2e afd. 29 maart 1984 33 Voor de berekening van de vraaghuur geldt de tabei behorende bij de be- schikking geldelijke steun huurwoningen 1975. Het percentage bedraagt 4.85 van de stichtingskosten, zodat de gemiddelde aanvangshuur berekend is op f 449,20 per woning per maand exclusief de kosten van risicover- rekening wegens loonsverhogingen en stijging materiaalprijzen, eventueel meerwerk en hogere grondkosten. Deze kosten zuilen ook in de aanvangs- huur opgenomen moeten worden. Daarnaast zal de berekende maandhuur verhoogd dienen te worden met f 8,85 wegens de kosten voor de warmwatervoorziening. Het verschil tussen de werkelijke lasten en de voornoemde vraaghuur zal worden gedekt door een rijksbijdrage. Deze rijksbijdrage is reeds door de minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer toegekend. Over de acceptatie van de rijksiening en -bijdrage dient uw raad te beslissen. Wij stellen u voor, conform bijgaand ontwerp-besluit, de rijksiening en -bijdrage te accepteren voor de bouw van 70 woningen in de Banka- straat. De raad van de gemeente Heemstede; geiezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 6 maart 1984; alsmede de adviezen van de commissies voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting en financiën en beleidsplanning; gelet op de desbetreffende bepalingen van de Woningwet, het Besluit geldelijke steun volkshuisvesting en de beschikking geldelijke steun huurwoningen 1975. I. Ten behoeve van de stichting van 70 woningwetwoningen in de Banka- straat uit 's rijks kas aan te vragen en te aanvaarden een rijksie- ning ter financiering en een jaarlijkse bijdrage in het exploitatie- tekort. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 12