4e afd. 29 maart 1984 34 In aanmerking nemende dat het door de gemeente voor eigen rekening in het gebouw geïnvesteerde bedrag relatief gering is (boekwaarde thans f 140.000,--, dit betreft de aula welke in 1978/79 is gesticht), moet aan- genomen worden dat het verschuldigde bedrag bij eigendomsbehoud vrij aan- zienlijk zal zijn. Mede gelet op het feit dat de gemeente geen behoefte heeft aan het gebouw, zijn wij van oordeel dat dit aan het rijk dient te worden overgedragen. Naar verwachting zal het rijk daarbij de restant boekwaarde van de aula geheel of grotendeels vergoeden. Wij stellen u voor een besluit te nemen overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 maart jl BESLUIT 1. het bevoegd gezag van de Bronsteeschool voor mavo met ingang van 1 au- gustu's 1984 over te dragen aan het gemeentebestuur van Haarlem, zulks ten behoeve van de samenvoeging van deze school met de Coornhert- scholengemeenschap voor v.w.o. en h.a.v.o. 2. aan de heer J.G. Gordijn met ingang van 1 augustus 1984 eervol ontslag te verlenen als directeur van de Bronsteeschool voor mavo. 3. het gebouw van de Bronsteeschool voor mavo met bijbehorende grond na vrijkomen over te dragen aan het rijk. HEEMSTEDE, 29 maart 1984. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 17