4e afd. 29 maart 1984 HERINRICIITING OEELGEBIED E INDISCHE WIJK 36 Heemstede, 13 maart 1984. Aan de raad, In onze vergadering van 8 november 1983 stelden wij een programma van eisen vast voor de herinrichting van deelgebied E in de Indische Wijlc. Oit deelgebied omvat de Bankastraat, de Bi11itonstraatde Flores- straatde Madoerastraat en een gedeelte van de Slotlaan. Aan de hand van dit programma, waarmee de commissie verkeer en de commissie voor het gemeentelijk technisch bedrijf zich akkoord hebben verklaard, is het nu voorliggende herinrichtingsvoorstel ontwikkeld. Ten aanzien van dit plan merken wij het volgende op. Verkeersmaatregelen. Overeenkomstig het. bepaalde in het Kaderplan voor de Herinrichting van de Indische Wijk gaat het plan uit van een snelheidslimiet van 30 km Per uur in de Bankastraat, de Madoerastraat en de Bi11itonstraat. Naast het plaatsen van borden die dit aangeven, dient de straat zodanig te worden ingericht dat het. bereiken van een hogere snelheid, anders dan met het nodige ongerief feitelijk niet mogelijk is. Naar onze mening voldoet het plan aan de desbetreffende door de Minis- ter van Verkeer en Waterstaat opgestelde eisen. Vanwege de wegbreedte en de aan te leggen parkeerplaatsen zal voor deze drie straten voor beide zijden van de rijbaan een parkeerverbod worden ingesteld door middel van plaatsing van de daarvoor bestemde borden. V°or wat betreft de Floresstraat en het deel van de Slotlaan in het verlengde van de Bankastraat, zijn wij van mening dat thans nog geen verkeersmaatregelen nodig zijn.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 21