4e afd. 29 maart 1984 36 Het assortiment zal bestaan uit haagbeuken en sierkersen. De aanwezige bomen zijn in slechte staat en dienen te worden vervrij- derd met uitzondering van een drietal in de Slotlaan. Het is noodzakelijk om in totaal 12 bomen te kappen in de Madoera- straat (1), de Bil1itonstraat (10) en de Floresstraat (1). Verder worden twaalf verhoogde plantvakken aangelegd. Deze zullen wor- den gemaakt van gekleurde betonnenstapelélementendie zeer weinig onder- houd vragen. De plantvakken rondom de parkeerplaatsen in de Floresstraat zullen niet verhoogd worden uitgevoerd. Bij de inrichting van de speelplek tussen Bankastraat en Floresstraat is rekening gehouden met de wens van de bewoners van de Ir. Lelylaan om een onaantrekkelijke route te creëren tussen de Ir. Lelylaan en de Bankastraat. Het voordeel van deze korte verbindingsroute voor fietsers, afkomstig van het Adriaan Pauwcollege, wordt teniet gedaan door de zig-zag route over de speelplek. De openbare verlichting. Naast de aanpassing van de straatinrichting zal ook de openbare ver- lichting gewijzigd worden. Omdat er sprake is van een duidelijke rij-indikatie voor het verkeer is gekozen voor lichtmasten met uitleggers. De masten worden in het trottoir geplaatst. Ook langs de voetgangers- verbindingen en op de speelplek zal openbare verlichting worden aange- bracht. De uitvoering. De uitvoering van de werkzaamheden kan medio augustus aanvangen. Ge- start zal worden met het vernieuwen van de riolering in Madoerastraat en Billitonstraat. Daarnaast is het, gezien de toestand van de riole- ring, ook noodzakelijk om een gedeelte van het riool van de Javalaan, - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 23