4e afd. 29 maart 1984 36 tussen beide straten, te vernieuwen. (Aan de zuid-oostzijde van de Javalaan). Oaarna kan begonnen worden met de definitieve inrichting van de stra- ten in dit deelgebied. Voorts verdient het aanbeveling om de geplande vervanging van de in slechte staat verkerende waterleiding in dit deelgebied tegelijker- tijd te laten plaatsvinden met de vervanging van het riool. De hier- aan verbonden kosten zijn geraamd op 35.000,-- en kunnen ten iaste gebracht worden van de kapitaaldienst van de begroting van het gemeen- telijk technisch bedrijf. Oe kosten. Voor de kosten van de werkzaamheden in de Slotlaan, de Bankastraat en de Floresstraat is in uw vergadering van 30 juni 1983 reeds een kre- diet beschikbaar gesteld. Alle te maken kosten kunnen uit dit krediet bestreden worden. Voor de beide andere straten, Madoerastraat en Billitonstraat in hun geheel en voor de Javalaan voor wat betreft het vervangen van de rio- lering, zijn de kosten geraamd op 146.760,-- voor de riolering; 157.095,-- voor het straatwerk; 27.545,-- voor de groenvoorzie- ning; 15.300,-- voor de openbare ver- 1ichting totaal f 346.700, Inspraak. Gestreefd is naar een zo volledig mogelijke inschakeling van de be- woners bij de planvorming. Daartoe is een zogenaamde bewonersavond gehouden, waar het. ontwerp- programma van eisen ter discussie heeft gestaan, terwijl verder twee inspraakavonden zijn gehouden, waar achtereenvolgens de globale straat- indeling en de detai1vormgeving en -inrichting aan de orde zijn gekomen.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 24