4e afd. 29 maart 1984 30 Omdat a groter is dan b, geeft b het aantal te vormen basisscholen op grond van artikei E2 aan. Op grond van de bovenstaande cijfers kunnen dus drie openbare ba- sisscholen o.g.v. artikei E2 Overgangswet en één basisschool o.g.v. artikei E6 zonder meer gevormd worden. In uw vergadering van 27 oktober 1983 he> ft u echter jesloten de Dreefschool per 1 augustus 1984 op te heffen i.v.m. het geringe aan- tal leerlingen dat de school in het schooijaar '83/'84 bezoekt, zo- dat per 1 augustus 1985 in totaal 2 basisscholen op grond van artikei E2 Overgangswet gevormd kunnen worden. De volgende basisscholen kunnen dan uit de huidige kleuterscholen en lagere scholen ingevolge artikel E2 Overgangswet wet op het basison- derwijs gevormd worden: - Voorwegbasisschool uit de Voorwegschoolde Bijenkorf en Winde- kind. Adres hoofdvestiging: Voorweg 24 te Heemstede; - Berkenrodebasisschooluit de Berkenrodekleuter- en iagere school Adres: Romeinlaan 40 te Heemstede. De beide openbare basisscholen zulien tezamen met de openbare Craye- nesterbasisschool gezien de spreiding van deze scholen over Heemstede, alsmede gezien de prognoses inzake de aantallen leerlingen die de komende jaren de openbare basisscholen zullen bezoeken, voldoende gelegenheid bieden tot het volgen van openbaar onderwijs in Heemste- de Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stelien wij u voor te be- sluiten dat het aantal te vormen basisscholen op grond van artikel E2 van de Overgangswet wet op het basisonderwijsverminderd met de per 1 augustus 1984 op te heffen openbare Dreefschool voor g.l.o. tezamen met de openbare Crayenesterbasisschoolwelke op grond van artikel E6 van genoemde overgangswet basisschool wordt in de zin van de Wet op het basisonderwijsvoldoende geiegenheid biedt tot het volgen van openbaar onderwijs in Heemstede. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch,

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 2