2e afd. 29 maart 1984 UITBREIDING TEKSTVERWERKENDE APPARATUUR 32 Heemstede, 22 februari 1984. Aan de raad, Bij uw besluit van 28 februari 1980, nr.29 om een krediet beschikbaar te stellen voor de aanschaf van een geheugenschrijfmachine, is de weg ingeslagen om door steeds meer geavanceerde apparatuur de groter wor- dende hoeveelheid typewerk te verwerken, zonder dat personeelsuitbrei- ding nodig is. Inmiddels is deze geheugenschrijfmachine omgewisseld met een IBM Vi- sietekst tekstverwerkerDeze wordt thans zo intensief gebruikt dat wachttijden beginnen te ontstaan of noodgedwongen typewerk op een conventionele typemachine wordt verricht. Daar komt nog bij dat wij bij routinezaken er naar streven meer met gestandaardiseerde brieven dan wel met "bouwstenen correspondentie" te werken, wat een snellere afdoening voor de behandelende afdeling mogelijk maakt. Bovendien worden diverse formulieren, die voorheen elders gedrukt werden, zo- veel mogelijk in eigen beheer gemaakt. Eén en ander maakt het noodzakelijk tot uitbreiding met een tweede tekstverwerker over te gaan. Deze tweede Visietekst kan aangesloten worden op de aanwezige printer. Wij stellen u voor voor de aanschaf het benodigde bedrag van 20.000,-- beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek O.R. van den Bosch De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT I. aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de begroting 1984 een bedrag beschikbaar te stellen van 20.000,--; -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 9