4e afd. 3 mei 1984 43 II. te bepalen dat het verboden is binnen het onder Ia en Ib bedoelde gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken v geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onder- houdswerkzaamheden a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egal iserenscheu- ren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afge- dankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van op- slag-, stort- of bergplaatsenbehoudens voorzover één en ander noodzakelijk is: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf en één en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of pro- dukten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor- zover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit en één en ander bovendien be- treft niet-afgedankte landbouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van één of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterrei- nen, banen, kampeer- of caravanterreinendagcampings, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, kon- strukties, installaties of apparatuur, met uitzondering van erf-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 11