TEma BENOEMEN LEDEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE 41 Heemstede, 10 april 1984. Aan de raad, In de welstandscommissie is een vakature ontstaan in verband met het feit dat het architectlid de heer W.L. van Oostrum niet meer herbenoem- baar is per 1 januari 1984. Overeenkomstig het gevoelen van de leden van de welstandscommissie stel- len wij u voor in deze vakature te voorzien door benoeming van de heer K. Veldman, thans plaatsvervangend architectlid van de commissie. Wel voor herbenoeming komen in aanmerking de heer Th. van der Klei en mevrouw A.J. van Alten-de Bruin, respektievelijk architectlid en lid van de commissie in de kwaliteit van ingezetene van de gemeente, met belang- stelling voor de welstand en niet betrokken bij het bouwen. Overeenkomstig het voorstel van de welstandscommissie adviseren wij u beiden als zodanig te herbenoemen voor een periode van twee jaar, te re- kenen met ingang van 1 januari 1984. Ter vervulling van de vakature van plaatsvervangend architectlid zijnvia de pers gegadigden uitgenodigd te solliciteren. Voorts is rekening gehouden met de per 1 januari 1985 vrijkomende plaats in de commissie in verband met het feit dat het architectlid de heer ir. J.R. Romke de Vries dan niet meer herbenoembaar is. Voor beide vakatures is een aanbeveling opgesteld, waarmee de leden van de welstandscommissie zich kunnen verenigen. Overeenkomstig deze aanbeveling van kandidaten dragen wij u voor: - ter benoeming in de huidige vakature van plaatsvervangend architectlid, de heer J. Heese te Amstelveen; - ter benoeming in de per 1 januari 1985 vrijkomende plaats van plaats- vervangend architectlid, de heer H. Duyvendak te Amsterdam. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. Behoort bij de notulen van de vergadering van 3 mei 1984. 4e afd. 3 mei 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 1