B. en W./ Raadsfrak- tie B. en W. Dit project is gewenst in verband met. het tijdelijk opbergen en uit het zicht kunne'n zetten van in beslag genomen goederen, zoals auto's, bromfietsen, motoren e.d. Wij stellen u voor dit project op te voeren. B. en W. Is ook vorig jaar opgevoerd en is bij de prioriteitenstelling geëin- digd op nummer 33. Geiet op de voortgang in de uitvoering van het be- stemmingsplan "Merlenhoven"verwachten wij dat eerst in 1987 met de voorbereiding een aanvang kan worden gemaakt. Wij stellen u voor het project op te voeren. B. en W. Dit project houdt het vernieuwen van de riolering en verbetering van de verharding in, met oog op gladheid van het wegdek. Met de voorbe- reiding van het project zou een aanvang moeten worden gemaakt in 1986. Wij stellen u voor het project op te voeren. B. en W. Dit project houdt in het aanleggen van vrijliggende fietspadenver- nieuwen riolering en verharding, alsmede het aanleggen van een grond- kerende constructie langs het water. Met de uitvoering van het project zou een aanvang moeten worden gemaakt in 1988. Wij stellen u voor het project op te voeren. B. en W. Realisering van dit project is gewenst, omdat op het kruispunt Zand- voortselaan-Havikweg veel ongevallen voorkomen. Bovendien vraagt de algemene verkeerssituatie op de Zandvoortselaan, ten westen van de Leidsevaart en op het westelijk stationsplein om een integrale op- lossing. Voorts zal door de voorgenomen kantoorbouw (ruim 200 arbeids- plaatsen) en de aanleg van een P(arkeer)- en R(ij)-terrein in 1985 de verkeersdruk in de omgeving van het station sterk toenemen. De verbetering van de verkeerssituatie bestaat o.a. uit de reconstruc- tie van de Zandvoortselaan tussen Leidsevaart en de gemeentegrens met Bloemendaal en reconstructie van de kruispunten Zandvoort.selaan/Leid- sevaartweg en Zandvoortselaan/R. Visscherplein. Het project is opge- nomen in de nota "inventarisatie verkeers- en vervoersvoorzieningen 1984 t/m 1989". Met de voorbereiding van het project zou een aanvang moeten worden geinaakt in 1985. Wij stellen u voor het project op te voeren. - 12 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 33