4e afd. 3 mei 1984 42 Amfas van een strook grond langs de Glipper Dreef, kan overdracht van eerdergenoemde strook "met gesloten beurs" plaatsvinden. Wij stellen u voor hiertoe te besluiten. Tenslotte is het gewenst een erfdienstbaarheid te vestigen voor het hebben en onderhouden van gemeentelijke leidingen in het plangebied; één en ander dient nog nader te worden uitgewerkt. Wij stellen u voor ons college tot bedoelde vestiging te machtigen. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 april j.1.; 1. Zijn besluit d.d. 4 juni 1981, nr. 66, gewijzigd bij besluit van 16 de- cember 1982, nr. 131, als volgt te wijzigen: Artikel 6, lid 1, wordt vervangen door het volgende: "AVG Bouw verbindt zich op het in artikel 2 bedoelde terrein tenminste 425 woningen te bouwen in de huur- en koopsektor, waarbij als uit- gangspunt geldt dat zoveel mogelijk woningen in de premiesektor wor- den gerealiseerd en bij het ontbreken van contingenten daarvoor zo- veel mogelijk in de financieringscategorie op grond van de beschik- king "bijdrage ineens nieuwe vrije sektorwoningen" of een toekomsti- ge, soortgelijke regeling." 2. Aan Amfas Vastgoed B.V. te Rotterdam om niet over te dragen een strook grond ter grootte van ca. 1280 m2, zoals aangegeven op de bij dit be- sluit behorende tekening nr. 4.85.8.1.; 3. Burgemeester en wethouders te machtigen een recht van erfdienstbaar- heid te vestigen voor het hebben en onderhouden van gemeentelijke lei- Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. BESLUIT -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 4