Politie Wij betreuren het met de werkgroep dat een sluitende begro- ting dit jaar niet mogelijk bleek. In dit verband merken wij wel op dat ons streven erop gericht blijft in de toekomst zoveel mogelijk een sluitende pol i tiebegroting aan ti voor te leggen. Gelet op het feit dat op dit moment onderhandelingen plaats- vinden over de al dan niet voortzetting van het baarmoeder- halskankeronderzoek achten wij het niet juist op dit moment aanbevelingen te doen om eventueel ook het gemeentelijk aan- deel in rekening te brengen bij de onderzochten 6010/ Ondanks het feit dat in het verleden reeds een en ander ten 6014/ aanzien van het wegonderhoud gerealiseerd is en de beslissing 6018 die recentelijk bij de vaststelling van het dekkingsplan door uw college werd genomen zien wij onsgelet op de gewenste omvang van de aanbevelingen genoodzaakt, dit projekt aan u voor te leggen. 6060/ Wij kunnen ons verenigen met de door de werkgroep gedane 6090/ aanbeveli ngen 6130 6200 Met inachtneming van de belangen van het restaurant Groenen- daal moet het naar onze mening mogelijk zijn een oplossing te vinden voor een parkeerheffing op de te realiseren par- keerterreinen. Wij menen daarom dat dit projekt opgevoerd kan worden. 6021 Met de voortzetting van het ingezette beleid om de begrafe- nisrechten te verhogen tot een dekkingspercentage van 85 kunnen wij ons verenigen. 8102 De taakverl ichting voor zowel kleuter- als lager onderwijs is door uw raad in het vooruitzicht gesteld tot tenminste 1 jaar na de integratie. Wij menen dat onvoldoende argumenten aanwezig zijn om bij éën van de beide genoemde schooltypen te besluiten tot een opheffing ingaande 1985. 8114/16 Gelet op de maatregelen die de laatste jaren m.b.t. de leer- en hulpmiddelen voor kleuterscholen zijn genomen zijn wij van mening dat de door de werkgroep voorgestelde mogelijkheid om 5/ om de leermiddelenbudgetten te besparen niet overgenomen moeten worderi. - 39 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 61