9210 Oe voorgestelde vermindering met 5% voor subsidie sociaal- cultureel werk is nnar onze mening te ingegrijpend. Wij stetlen daarom voor een projekt waarbij een vermindering met 3X gerealiseerd wordt. 1108 llet voorgestelde projekt om de uitbreiding van het perso- neelsbestand van de secretarie in I905 te heroverwegen beeft onze inslemming. Ten aanzien van de op lijst II op te voeren projecten riaken wij de volgende opiaerk i ngen Toegevoegd dienen te worden de twee projecten met betrekking tot de operi- bare bibl iotlieek le weten: - het onderzoek naar de mogelijke aiilomatisering en - de proef met twee contributiesystemen. Voor een toelichting menen wij te kunnen verwijzen naar lietgeen wij liier- voor overwogen liebben. Wij menen dat mel name onderzocht zou moeten worden of met andere technische huipmiddelen een efficiëncyverbetering bij het schoonmaken van de riolering liereikt kan worden. Uit een eerst.e contact met belangstel lende particul ieren is ons gebleken dat het voorgestelde onderzoek voor de kin- derboerderij tot positief resultaat kan leiden. /lan een voorlopig niet vervullen van de vacature bij het wandel- bos zal niet te ontkomen zijn. Ilet opstellen van de kosten-baten analyse van de te verko- pen woningen zal naar onze mening kunnen leiden tot een verant.woorde afweging en een meer aktief beleid. Blijkens verkregen informatie is het verantwoord de voor- gestelde versobering bij terreinonderhoud bij scholen door te voeren. Ilet voorstel oiii schoonmaakwerk meer uit. te besteden impli- ceert dat "klusjes" uitbesteed zulien moeten worden. Oit bet.ekent enerzijds dat hiervoor extra geld beschikbaar moet komen doch anderzijds dat op dit punt geen overbezet- ting kan ont.st.aan. Ten aanzien van de twee opgevoerde projecten van lijst II delen wij mee geen moeite te hebben met het opschuiven van de vernieuwing van de telefooncentrale van de politie met één jaar. Ilet. voorgesteide onderzoek heeft onze insteiimiing In de ui twerking mag dit er niet toe leiden dat. de bereik- baarheid van de politie belemmerd of in gevaar gebrachl mag worden. Het name getet op dit laatste, bestaal. bij ons twijfei over de realiseerbaarheid. 6070 6200 7050 8108/ 8158/ 8208/ 8256 8110 1308 11 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 63