4e afd. 3 mei 1984 47 besluit van 23 februari 1984, nr. 22), uitmondend in de opstelling en af- sluiting van een exploitatie-overeenkomst voor de eerste planfase, beho- rende tot punt 3f van de beschrijving van het projekt-management. De in dit kader door de projekt-manager te verrichten werkzaamheden wor- den door Twijnstra Gudde N.V. aangeboden voor 30.000,-- exclusief omzet- belasting. Tijdens de uitvoering van de eerste planfase (onderdeel 4 van de beschrijving) wordt door het bureau aangeboden: - beoordeling van de grondakte namens de gemeente - (ad hoc) advisering inzake de naleving van de exploitatie-overeenkomst door de projektontwikkelaar gedurende de uitvoeringsfase - (ad hoc) advisering inzake tussentijdse planaanpassingenafrekening civiel-technische werkzaamheden en geschillen. Op basis van geschatte tijdsbesteding en uitgaande van de totale uitvoe- ringsperiode wordt het hieraan verbonden honorarium getaxeerd op f 35.000, exclusief omzetbelasting. Geiet op de gunstige ervaringen bij de begeleiding en advisering van het projekt stellen wij voor van deze aanbieding gebruik te maken. Eerdergenoemde offerte en de nadere toelichting op de budgetoverschrijding liggen voor u bij de stukken ter inzage. Inclusief bedoelde overschrijding is met de voortzetting van het projekt- management nog een bedrag van 113.050,inclusief omzetbelasting gemoeid Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester H.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 april j1 BESLUIT ten laste van de begroting van het grondbedrijf een krediet van 113.050, beschikbaar te stellen voor voortzetting van het projekt-management van -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 70