2e afd. 3 mei 1984 VERVANGING LAAGSPANNINGSKABELS JOH. VERHEER- STRAAT EN ZEELANDLAAN 50 Heemstede, 10 april 1984. Aan de raad, Uit een recentelijk onderzoek is gebleken, dat de elektriciteits- voorziening in de Joh. Vermeerstraat en Zeelandlaan niet optimaal funktioneert. Om hierin verbetering te brengen achten wij het nood- zakelijk een extra laagspanningskast te plaatsen en een extra kabel aan te leggen met een grotere capaciteit. Oe kosten van deze verzwaring worden geraamd op f 40.000, De vervanging van deze kabels staat op de lijst van investeringen, behorende bij de begroting van het gemeentelijk technisch bedfijf. Een specificatie van de kosten, alsmede de tekening waarop het plan is weergegeven liggen voor u op de gebruikelijke wijze ter inzage. Wij stellen u voor een krediet van f 40.000,— ter beschikking te stellen voor de vervanging van de laagspanningskabel in de Joh. Vermeerstraat en Zeelandlaan. Een ontwerp-besluit is bijgevoegd. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek O.R. van den Bosch De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 april 1984, alsmede het advies van de commissie voor het gemeentelijk technisch bedrijf; besluit: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het gemeentelijk technisch bedrijf een bedrag van f 40.000,-- beschikbaar te stellen voor vervanging van de laagspan- ningskabel in de Joh. Vermeerstraat en Zeelandlaan. Heemstedp De raad ")3/imei 1984.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 77