5e afd. 3 mei 1984 54 In het door de hockeyclub opgestelde financieringsplan is rekening gehou- den met het gegeven, dat voor de aanleg van het kunstgrasveld naar ver- wachting een bedrag van 390.000,-- tegen een rente van 9%, geleend zal moeten worden. Dit bedrag wi1 het bestuur als volgt aflossen: 160.000,-- in 10 jaar en 230.000,-- in 20 jaar, op annuïteitsbasis Door het bestuur is ons verder verzocht medewerking te verlenen bij het krijgen van een gemeentegarantie ten behoeve van het sluiten van boven- genoemde lening. Wij stellen u voor in principe gunstig op dit verzoek te beschikken met dien verstande, dat de lening, waarvoor de garantie wordt verleend, een bedrag van 390.000,-- niet te boven mag gaan. Ten aanzien van de exploitatie van het kunstgrasveld rekent het bestuur van de hockeyclub op een jaarlijks tekort van 10.300,--, waarvoor bin- nen de eigen verenigingsbegroting geen ruimte kan worden gevonden. Der- halve heeft het bestuur ons verzocht medewerking te willen verlenen bij het verkrijgen van een subsidie ter grootte van dit bedrag gedurende een periode van 10 jaar. Wij stellen u voor de gevraagde subsidie te verle- nen. Tot slot delen wij u nog mededat als gevolg van de aanleg van het kunst- grasveld ter plaatse van een grashockeyveld het onderhoud van dit veld niet meer voor rekening komt van de Sport Recreatie Heemstede BV. Voorts zal rekening kunnen worden gehouden met een vermindering van het onder- houd aan het huidige trainingsveld, dat na realisatie van het kunstgras- veld als normaal speelveld in gebruik zal worden genomen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 april 1984; BESLUIT: onder voorwaarde dat het definitieve plan voor de aanleg van een kunstgras- veld op het gemeentelijk sportpark door het college van burgemeester en wethouders zal worden goedgekeurd: -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 88