4e afd. 30 mei 1984 REKONSTRUKTIE ADR. PAUWLAAN, BRONSTEEWEG E.O.; HERINRICHTING LANCKHORSTLAAN 61 Heemstede, 15 mei 1984. Aan de raad, Zoals u bekend is, wordt al enkele jaren gewerkt aan de voorbereiding van een plan voor de rekonstruktie van de Adr. Pauwlaan, het westelijke deel van de Pieter Aertszlaan en het zuidelijke deel van de Bronsteeweg; in dit plan zijn tevens aanpassingen van de Antonis Duycklaan en de Paulus Buyslaan opgenomen. Nadat bij de behandeling van de derde fase van het verkeersstruktuurplan door u was besloten dat de Lanckhorstlaan op korte termijn opnieuw zou moeten worden ingericht, is de herinrichting van die laan tevens bij ge- noemde voorbereiding betrokken. Over de voor-ontwerpplannen zijn hoorzittingen gehouden, terwijl de plan- nen verder zijn behandeld in openbare vergaderingen van de commissie voor het gemeentelijk technisch bedrijf en de verkeerscommissie. Wij bieden u thans aan het eindrapport "rekonstruktie A. Pauwlaan e.o./ herinrichting Lanckhorstlaan", opgesteld door de desbetreffende projekt- groep. Onder verwijzing naar dit rapport en de overige voor u ter inzage gelegde stukken delen wij u het volgende mede. a. Adr. PauwlaAn. Het wegdek van deze laan (inklusief fietspaden en trottoirs) verkeert in zeer slechte staat. Ook de riolering behoeft vernieuwing. De inde- ling van de laan zal volgens het plan in hoofdzaak gelijk blijven aan de huidige indeling. Voorgesteld wordt de bestrating van de rijbaan te vervangen door beton- klinkers. De trottoirs en de fietspaden zullen in grijze tegelverhar- ding worden uitgevoerd. Op de kruising met de Crayenestersingel zal door middel van enkele ver- keersgeleiders/middenheuvels de oversteeksituatie voor de voetgangers en de overzichtelijkheid worden verbeterd.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 15