4e afd. 30 mei 1984 61 Wij stellen u voor kredieten tot de genoemde begrote bedragen beschikbaar te stellen Behalve de diverse rapporten en tekeningen liggen ook de ingediende bezwaar- schriften en verslagen van hoorzittingen etc. voor u ter inzage. Wij merken nog op dat in verband met de hiervoor genoemde gedeeltelijke ver- smalling van de rijbaan vari de Paulus Buyslaan en de uitbreiding van het ter- rein van de Bosch en Hovenschool/'Kleuterhof" nog een procedure op grond van de Wegenwet moet worden gevolgd. Een voorstel tot onttrekking van de des- betreffende strook aan het openbaar verkeer zullen wij u doen toekomen nadat belanghebbenden conform artikel 10, tweede lid, van de Wegenwet in de gele- genheid zijn gesteld van het voorstel kennis te nemen en hun bezwaren daar- tegen in te brengen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 mei jl BESLUIT a. ten behoeve van de rekonstruktie van de Adr. Pauwlaan, het zuidelijke deel van de Bronsteeweg, het kruispunt Adr. Pauwlaan-Pieter Aertszlaan/Bronstee- weg en het westelijke deel van de Pieter Aertszlaan, alsmede aanpassingen van de Antonis Duycklaan en de Paulus Buyslaan een krediet van f 1.860.000,— beschikbaar te stellen, hetwelk in 30 jaren zal worden af- geschreven; b. ten behoeve van de herinrichting van de Lanckhorstlaan en de aansluiting Bachlaan/Heemsteedse Dreef een krediet van f 360.000,beschikbaar te stel- len, hetwelk zal worden gedekt door een beschikking over de saldi-reserve HEEMSTEDE, 30 mei 1984. De raad voornoemd, De secceténris1, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 19