2e afd. 30 mei 1984 VERLENGING HUUROVEREENKOMST TANKSTATION AAN DE HEEMSTEEDSE DREEF 56 Heemstede, 16 maart 1984. Aan de raad, Over de verlenging van de huurovereenkomst betreffende het stuk grond, gelegen aan de Heemsteedse Dreef nabij de haven, hebben wij met de ben- zinemaatschappij Mobil Oi1 B.V. uit Rotterdam overeenstemming bereikt. In verband met de wens van Mobil Oil om een langdurig kontrakt af te sluiten, met het oog op toekomstige investeringen voor wijzigingen van de installatie, is akkoord gegaan met een huurtermijn van vijf jaar met het recht van optie voor de volgende vijf jaar. Met betrekking tot de huurprijs kan de huidige berekeningswijze (een bepaald percentage van de dealersmarge X omzet) niet gehandhaafd blijven, omdat de daelersmar- ge vanaf 1 januari 1984 niet meer door de minister van economische zaken wordt vastgesteld. In navolging van andere gemeenten is daarom een ande- re wijze van berekening toegepast en wel in de vorm van een vast bedrag Per verkochte liter motorbrandstofVoor de hoogte van dit bedrag is re- kening gehouden met het feit dat een meerjarig kontrakt zou worden af- gesloten. Ten opzichte van de oude huurprijs kan rekening worden gehou- den met een hogere huuropbrengst van 17.000,-- per jaar. Wij stellen u voor te besluiten tot verhuur van de tot het benzinestation behorende grond, conform de voor u ter inzage gelegde tekening en onder de voorwaarden, opgenomen in de concept-huurovereenkomst. Een ontwerp-be- sluit is bijgevoegd. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d.16 maart 1984 nr. 56; alsmede het advies van de commissie voor financiën en beleidsplanning; Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 5