2e afd. 30 mei 1984 57 VERVANGING WATERLEIDING PAULUS BUYSLAAN Heemstede, 15 mel 1984. Aan de raad, De gas- en waterleidingen in de Paulus Buyslaan verkeren in een slechte staat. In het kader van de systematische vervanging zullen de gasleiding alsmede de dienstleidingen dit jaar vervangen worden. Het is wenselijk om eveneens de waterleiding gelijktijdig te ver- vangen. De kapaciteit van deze leiding is sterk verminderd doordat zich in de loop van de jaren aan de binnenzijde een dikke laag roest heeft gevormd. Het plan is om in beide trottoirs de oude leidingen te verwijderen en er nieuwe voor in de plaats te leggen. De totale kosten van de vervanging worden geraamd op f 32.000,Dit bedrag kan ten laste worden gebracht van de kapitaaldienst van de begroting van het gemeentelijk technisch bedrijf. De afschrijving vindt con- form de door uw raad vastgestelde afschrijvingstabel plaats in 30 jaar. Wij stellen u voor een krediet van f 32.000,beschikbaar te stel- len voor het vervangen van de waterleidingen in de Paulus Buyslaan. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 mei 1984 alsmede het advies van de commissie voor het gemeentelijk technisch bedrijf a. aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het gemeentelijk technisch bedrijf een bedrag van f 32.000,ter beschikking te stellen voor het vervangen van de waterleidingen in de Paulus Buyslaan; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 7