4e afd. 28 juni 1984 80 GARANTIE GELDLENING EN SUBSIDIE SOLIDARITEITSWINKEL De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 27 juni jl.; BESLUIT Ite garanderen: de tijdige betalinq van rente en aflossing van de door de "Stich- ting Solidaritei tswinkelgevestigd te Heemstede, ten behoeve van de aankoop van het perceel Raadhuisstraat 29 - hierna genoemd het perceel - te sluiten geldleninq tot een bedraq van f 115.000,— op annuïteitsbasis met een looptijd van 30 jaren en een rente van 8.75% per jaar (16 jaar vast); II. aan de sub I bedoelde garantieverleningen de volgende voorwaarden te verbinden: 1. vervreemding of bezwaring van de onroerende goederen van de "Stichting Solidariteitswinkel" - hierna genoemd: de stich- ting - mag slechts plaatsvinden met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 2. de stichting zal geen kapitaalverplichtingen op zich nemen, dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethou- ders; 3. besluiten van de stichting tot wijziging van de statuten, ont- binding van de stichting en het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van dadingen of het onderwerpen van geschillen aan scheidslieden, mogen niet genomen worden dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 4. de stichting verplicht zich op eerste aanzegging van burgemees- ter en wethouders aan de gemeente het recht van tweede, dan wel eerste hypotheek te verlenen - zulks onder de gebruikelijke bedingen, waaronder die bedoeld in artikel 1223, lid 2, artikel 1230, lid 1 en artikel 1254, lid 2 van het Burgerlijk Wetboek en artikel 297 van het Wetboek van Koophandel - op de onroe- rende bezittingen van de stichting; - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 312