4e afd. 28 juni 1984 80 5. vôôr 1 juni van elk kaienderjaar zal de stichting aan burge- meester en wethouders ter schriftelijke goedkeuring zenden een begroting van baten en lasten, met uitvoerige memorie van toelichting, voor het volgend kalenderjaar. Indien burgemees- ter en wethouders bézwaren tegen de ingezonden begroting heb- ben, zal de stichting haar dienovereenkomstig "wijzigen of gebruik maken van de onder 14 aangegeven mogelijkheid van beroep tegen de weigering der goedkeuring. Zonder schrifte- lijke toestemming van burgemeester en wethouders zullen geen uitgaven worden gedaan waardoor de in de begroting vermelde bedragen worden overschreden. In die begroting zullen, voor- zover mogelijk, als vergelijkingscijfers worden opgenomen, de werkelijke cijfers van het laatst verstreken boekjaar; 6. binnen vier maanden na afloop van elk kalenderjaar zal de stichting aan burgemeester en wethouders ter goedkeuring zen- den een balans per 31 december van dat jaar en een verlies- en winstrekening over dat jaar, één en ander met een toelich- ting, alsmede een verslag over dat jaar; 7. de besteding van een exploitatie-overschot mag slechts ge- schieden onder goedkeuring van burgemeester en wethouders; 8. de stichting verplicht zich om desgevraagd aan de door de gemeente aan te wijzen personen inzage te geven van alle boeken en bescheiden van de stichting en volledige medewer- king te verlenen aan maatregelen, welke burgemeester en wet- houders voor een goede contrôle op het financieel beheer en een goede administratie nodig zullen oordelen; 9. indien burgemeester en wethouders het, gelet op het finan- cieel belang der gemeente, gewenst achten, zal een door hen aan te wijzen financieel en economisch deskundige worden toegelaten in de vergaderingen van het bestuur der stichting, waarin onderwerpen betreffende het financieel beleid zullen worden behandeld. 4 De deskundige zal het recht hebben aan de beraadslagingen deel te nemen; - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 313