4e afd. 28 juni 1984 80 10. de stichting zai het aan te kopen perceel behoorlijk en ten genoegen van burgemeester en wethouders onderhouden. Burge- meester en wethouders zullen te alien tijde bevoegd zijn de toestand van de opstailen te doen opnemen. De door hen nodig geoordeelde herstellingen zuilen op eerste aanschrij- ving binnen de door hen te stellen termijn worden verricht; 11. de stichting zal er voor zorgdragen, dat het perceel en de inrichting gedurende de looptijd der lening bij een maat- schappij ter goedkeuring van burgemeester en wethouders zo- danig zijn verzekerd, tegen brand-, storm-, water- en glas- schade, dat de kosten van herstel of herbouw, respektieve- lijk inrichting volledig uit de assurantiepenningen kunnen worden voidaan. De stichting is verpiicht op vordering van burgemeester en wethouders de betreffende polis en/of pre- miekwitanties te tonen; 12. de stichting verbindt zich, indien zij het perceel niet meer overeenkomstig zijn bestemming gebruikt, of de exploitatie daarvan beëindigt, aan de gemeente het recht te verlenen alle bezittingen van de stichting over te nemen tegen een taxatieprijswelke zai worden bepaaid door drie deskundi- gen. Burgemeester en wethouders en de stichting zullen hier.- toe ieder een deskundige aanwijzen, welke deskundigen te- zamen een derde deskundige zullen benoemen. Indien over de benoeming van de derde deskundige geen over- eenstemming kan worden verkregen, zal eik der tot benoeming bevoegde deskundigen aan de Kantonrechter te Haarlem kunnen verzoeken de benoeming te doen. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeenstemming bereiken, dan zal die worden bepaald op het gemiddelde der drie schattingen. De kosten van de taxatie komen voor rekening van de stichting; 13. de onder 12 vermelde verplichting van de stichting geldt eveneens ingeval tot ontbinding van de stichting wordt be- sloten, de stichting in strijd met een der bovengenoemde voorwaarden en bepalingen handelt of de geldgeefster de gemeente voor het gehele onafgeloste gedeeite van de geld- lening aanspreekt; - 4 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 314