4e afd. 27 september 1904 103 d. de opstal op zijn standplaats tijdens de markt af te breken of te verplaatsen; e. de doorgang in de wandelgangen op en langs het marktterrein op enigerlei wijze te hinderen of te belemmeren; f. zich behoudens toestemming van de marktmeester aan de voorzijde van de standplaats op te houden bij het te koop aanbieden, ver- kopen of afleveren van goederen of waren; g. op de standplaats andere goederen of waren in voorraad te hebben dan die waarvoor toestemming is verleend. flrtikei 27: 1. De standplaatshouder is verplicht er zorg voor te dragen, dat zijn standplaats, zulks ter beoordeling van de marktmeester steeds een goed verzorgd aanzien biedt. 2. Hij dient zijn kraam aan de voorzijde tussen verkoopblad en grond met zeilen af te schermen. 3. Tijdens de markt dient hij zijn afvallen, verpakkingsmaterialen e.d. zelf in te zamelen. 4. Alvorens hij het marktterrein verlaat dient hij zijn standplaats en de onmiddel 1ijke omgeving daarvan schoon op te leveren en het afval in de stortplaatsen of anderszins te deponeren. flrtikel 28: 1. Het op de standplaats aanwezig hebben van radiotoestellen, grammo- foons, bandrecorders en dergelijke toestellen, anders dan ten verkoop, is niet toegestaan. 2. Burgemeester en wethouders kunnen in bijzondere.gevallen van het in het eerste lid gestelde verbod ontheffing verlenen, zo nodig onder door hen te stellen voorwaarden. flrtikel 29: 1. Het is de standplaatshouder verboden verwarmingstoestellen en/of bak- en kookinstailaties te gebruiken. 2. Burgemeester en wethouders kunnen van het in het eerste lid ge- stelde verbod ontheffing verlenen onder doer hen te stellen voor- waarden. - 17 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 39