2e afd. 30 november 1984 127 2. MaatregelenInzake de in het tweede lid van artikel 13 genoemde onder werpenwelke het hoofd van de tak van dienst bevoegd 1s te treffen, behoeven de instemming van de Medezeggenschapscommissie. 3. Indien het hoofd van de tak van dienst niet voornemens blijkt maatrege len, als bedoeld in het vorige lid, te treffen, dan kan de Medezeggen- schapscommissie besluiten hem alsnog terzake van advies te dienen. 4. Indien het hoofd van de tak van dienst niet bevoegd 1s maatregelen, als bedoeld in het tweede lid, te treffen, dan wel ingeval hij het advies van de Medezeggenschapscommissie, als bedoeld in het vorige lid, naast zich neerlegt, kan de conmissie burgemeester en wethouders om voorziening vragen. Artikel 15 0p verzoek van burgemeester en wethouders kan de Medezeggenschapscommissif eveneens advies uitbrengen over die onderwerpen, de tak van dienst betref- fende, ten aanzien waarvan het beraad in deze commissie ingevolge de twee- de volzin van het eerste lid van artikel 13 is uitgesloten. Een verzoek als bedoeld in dit artikel wordt slechts gedaan indien met de organisaties overeenstemming is bereikt over ten minste de inhoud van het verzoek en de te volgen procedure. Artikei 16 De Medezeggenschapscommissie kan over belangrijke onderwerpen hoorzittin- gen met het personeel beleggen. Artikei 17 1. Indien over een door het hoofd van de tak van dienst voorgenomen maat- regel overeenstemming bestaat met de Medezeggenschapscommissie, dan wordt dienovereenkomstig gehandeld. 2. Indien het hoofd van de tak van dienst maatregelen, als bedoeld in het tweede lid van artikel 14, wil treffen die niet de instemming van de Medezeggenschapscommissie kunnen hebben, kan hij burgemeester en wethouders om voorziening vragen. -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 10