30 november Î984 Artlkel 29 1. De secretaris maakt jaarlijks een verslag van de werkzaamheden van de commissie. Dit verslag wordt vastgesteld door de commissie. 2. Het jaarverslag wordt beschikbaar gesteld aan het hoofd van de tak van dienst en aan het personeel. Artikel 30 De commissie kan, met inachtneming van het bij of krachtens deze verorde- ning bepaalde, haar werkwijze nader regelen. Hoofdstuk 6. Overlegvergaderingen. Artikel 31 1. Het hoofd van de tak van dienst en de commissie komen bijeen in de overlegvergadering binnen twee weken nadat hetzij de conmissie hetzij het hoofd van de tak van dienst daarom onder opgave van redenen heeft verzocht. Bij bezwaar van êén van beiden treffen burgemeester en wet- houders een voorziening. 2. Het hoofd van de tak van dienst en de commissie komen ten minste vier- maal per jaar bijeen. 3. Bij afwezigheid of ontstentenis wordt het hoofd van de tak van dienst vervangen door diens plaatsvervanger. 4. Het hoofd van de tak van dienst kan zich in de overlegvergadering laten bijstaan door éën of meer ambtenaren. 5. Leden van het college van burgemeester en wethouders kunnen desge- vraagd de overlegvergadering bijwonen. 6. Het hoofd van de tak van dienst en de commissie kunnen voor de behan- deling van een bepaald onderwerp één of meer deskundigen uitnodigen tot het bijwonen van de overlegvergadering. Indien daaraan kosten zijn verbonden behoeft dit vooraf toestemming van het hoofd van dienst. Komt de commissie en het hoofd van de tak van dienst niet tot overeen- stemming, dan kan de commissie voorziening vragen bij burgemeester en wethouders. -14-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 14