2e afd. 30 november 1984 132 Een dergelijke dlenst omvat aan werkzaamheden o.a.: epidemiologlsch onderzoek, bestrijding infektieziekten, hygiënische en psycho-hy- giënische zorg en kollektieve preventieve zorg t.b.v. jeugdigen en andere risikogroepen. Dit laatste raakt o.a. de schoolartsendienst. 1-6 Bestemningsplannen 1.6.1 Merlenhoven Na realisering van het zuidelijke deel is thans de eerste fase van het noordelijke gedeelte in uitvoering. In aanbouw zijn daar 160 een- gezinswoningen in de ongesubsidieerde koopsektor. In de fweede fase zullen nog eens 140 eengezinswoningen worden ge- bouwd, terwijl verder in totaal 122 appartementen zijn geprojekteerd. 0e formele regeling van de bouwplannen in een bestemmingsplan is in voorbereiding. 1.6.2 Biekersvaartweq/Burgemeester van Lennepweq In uw vergadering van 15 december 1983 is het bestemmingsplan vast- gesteld; een beslissing van Gedeputeerde Staten omtrent de goedkeu- ring verwachten wij binnenkort. Na selektie van de door de uitgenodigde ontwikkelaars in het kader van een meervoudige opdracht ingediende plannen voor de uitwerking van het bestemmingsplan besloot uw raad op 23 februari 1984 met Bane- ro-Spaarneveste b.v. een samenwerkingsovereenkomst aan te gaan, ge- richt op de nadere uitwerking van de eerste fase van het projekt. Het als resultaat daarvan gereedgekomen "definitief schetsontwerp" heeft geleid tot uw besluit van 26 juni jl. tot het aangaan van een exploitatie-overeenkomst voor de eerste fase. In deze fase, waarvan de bouwstart is gepland op 1 november a.s., zullen worden gereali- seerd: 112 woningwetwoningen 22 bejaardenwoningen in de sektor premiehuur-non-profit 21 premiekoopwoningen 8 vrije sektor woningen een supermarkt, annex parkeergarage de winkelpassage Binnenweg-Blekersvaartweg. Voor het verlenen van de benodigde bouw- en aanlegvergunningen 1s 1n het kader van de zgn. anticipatieprocedure inmiddels een verkla- ring van geen bezwaar bij de provincie aangevraagd.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 37