20 december 1984 148 2. De eigenaar van de buitenplaats "Gliphoeve" heeft een plan ingediend voor het bouwen van een carport op de buitenplaats. Wegens strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Natuurgé- bieden" kan nu geen vergunning voor dit plan worden verleend. Ingevolge dit bestemmingsplan mag op de buitenplaats alleen het woon- huis worden uitgebreid; verder zijn geen uitbreidingen of nieuwbouw toegelaten. In voorbereiding is thans een herziening van dit plan, welke de moge- lijkheid zal bevatten, tot het stichten van zogenaamde erfbebouwing, waartoe een carport behoort, op de buitenplaatsen. Aangezien het bouwplan voor ons aanvaardbaar is en past in onze visie m.b.t. de bebouwing op de buitenplaatsen, zijn wij van mening dat hier- aan medewerking verleend dient te worden. Wij stellen u voor overeenkomstig het ontwerp-besluit te verklaren dat voor genoemde gebieden een herziening van het bestemmingsplan wordt voor- bereid. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 28 november 1984; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van a. de herziening 50A van het Uitbreidingsplanvastgesteld bij zijn be- sluit van 28 december 1937, voor zover betrekking hebbende op het perceel Leidsevaartweg 99; Burgemeester en wethouders van Heemstede De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT -2- 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 10