A 2e afd. 20 december 1984 VERVANGING LAAGSPANNINGSKABEL EIKENLAAN 146 Heemstede, 4 december 1984. Aan de raad, Door ouderdom is de kwaliteit van de laagspanningskabelgelegen aan de oostzijde van de Eikenlaan, sterk verminderd. Daarnaast zal het aantal onderbrekingen in de kabel toenemen als gevolg van het slopen van enke- le percelen en het bouwen van nieuwe woningen in deze straat. Om het laagspanningsnet ter plaatse te verbeteren, achten wij het noodzakelijk deze kabel te vervangen. Het plan is een nieuwe kabel te leggen vanaf de hoogspanningsruimte Dreefschool naar de laagspanningskast bij het Haemstedepleinzodat de kabel van twe^,kanten gevoed kan worden. De kosten hiervan worden geraamd op f 27.300,— De bedoeling is de werk- zaamheden in 1985, gekombineerd met de \|dVvanging van de waterleiding en voorafgaand aan de riolerings- en bestratingswerkzaamheden van de Eikenlaan uit te voeren. Een kostenspecifikatie, alsmede de tekening waarop het plan is weergege- ven, liggen voor u op de gebruikelijke wijze ter inzage. Wij stellen u voor een krediet van 27.300,-- ter beschikking te stel- len door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 4 december 1984, alsmede het advies van de conmissie voor het gemeentelijk technisch be- dri jf BESLUIT aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de be- groting van het gemeentelijk technisch bedrijf een bedrag van f 27.300,--

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 5