20 (en in het verlengde daarvan in de stichtingskosten) niet of nauwelijks meegeteld kunnen worden. Naar onze mening is het niet wenselijk de voorgestelde verkoopprijzen te verhogen en dient het tekort te zijner tijd ten laste gebracht te worden van de reserves van het grondbedrijf In verband met de ontwikkeiing van beide bouwprojekten is het nodig met de bouwondernemer een exploitatie-overeenkomst te siuiten. In de ontwerp-exploitatie-overeenkomst zijn ondermeer bepalingen opge- nomen betreffende: - verkoop van de grond; - de levering van bouwrijpe grond; - de in acht te nemen verkoopprijzen; - de voorlichting aan gegadigden-kopers en de toewijzing van de wonin- gen; - in de eigendomsakten op te nemen boete- en kettingbedingen; - een geschillenregeling. Voor de inhoud van deze bepalingen verwijzen wij u naar het bijgevoeg- de ontwerp-besluit. Gelet op het bovenstaande stellen wij u voor over te gaan tot: - de verkoop van de grond tegen de in de exploitatie-overeenkomst ge- noemde prijs en onder de aldaar vermelde voorwaarden en bedingen; - het aangaan van een exploitatie-overeenkomst met B.V. Beleggingsbouw; - het verlenen van een recht van overpad ten behoeve van de te bouwen woning Lombokstraat 45; - het beschikbaar stellen van een krediet ad. f 127.792,-- voor de sloop van de op de beide terreinen voorkomende opstallen, alsmede voor de kosten van openbare werken. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. 4e afd. 28 februari 1985 Exploitatie-overeenkomst.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 12