mm 20 Artikel 5. Ten behoeve van de ontsluiting van de tuin(en) behorende bij de volgen- de woningen: a. Lombokstraat 45; b. Laan van Insulinde 7 tot en met 21; c. Laan van Insulinde 1, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sektie C, nrs. 3156 en 3155G; verplicht: - de gemeente zich t.b.v. het onder a. genoemde objekt tot het verlenen van een recht van overpad over een strook grond ter breedte van 1,20 meter en over een lengte van 12 meter, te rekenen vanaf de voorgevel van de te bouwen woning Lombokstraat 45; - Beleggingsbouw zich t.b.v. de onder b. genoemde objekten tot het la- ten opnemen van een recht van overpad in de desbetreffende eigendoms- aktes, e.e.a. zoals aangegeven op de bij deze overeenkomst behorende tekening nr. 4.72.4.10; - Beleggingsbouw zich t.b.v. het onder c. genoemde objekt tot het laten opnemen van een recht van overpad in de eigendomsakte van de te bou- wen woning Laan van Insulinde 5. Artikel 6. Ter voorlichting van gegadigden-kopers zal Beleggingsbouw uiterlijk bin- nen twee weken na de aanvang van het bouwrijp maken een redelijk aantal folders met een situatietekening van de te bouwen koopwoningen met ver- melding van de koopprijzen ter beschikking van de gemeente stellen. In overeenstemming met de gemeente zal Beleggingsbouw uiterlijk zes we- ken voor de start van de bouw door middel van een advertentie in twee in Heemstede verschijnende weekbladen en in het Haarlems Dagblad de mo- gelijkheid aankondigen van het verkrijgen van een folder binnen een daarbij te stellen termijn van twee weken. In deze advertentie wordt de mededeling opgenomen dat gegadigde kunnen zijn personen die wonen in de gemeente Heemstede of ekonomisch aan deze gemeente zijn gebonden. In de advertentie en de bij de folder behorende begeleidende brief zal een termijn worden opgenomen, waarbinnen gegadigden zich kunnen melden; deze termijn wordt bepaald in overeenstemming met de gemeente. -7- 4e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 15