20 Mocht na siuiting van de termijn blijken dat zich minder gegadigden dan het aantal te bouwen woningen hebben aangemeld, dan volgt herpiaatsing van de advertentie door Beleggingsbouw in genoemde biaden, wederom met vermelding van een termijn van aanmelding, één en ander tot uiterlijk 3 maanden na de start van de bouw. De gemeente voorziet de ingekomen aanmeldingen van een volgnummer naar urgentie. Mocht blijken dat zich ook na de tweede advertentie minder gegadigden hebben gemeld dan het aantal te bouwen woningen of mocht blijken dat van de aanmeldingen minder gegadigden overblijven dan het aantal te bouwen woningen, dan verklaart de gemeente uiterlijk vijf maanden na de start van de bouw dat er geen beperkingen bij de verkoop meer zullen gelden, zulks behoudens te verlenen voorrang aan gegadig- den binnen de agglomeratie Zuid-Kennemerland of ekonomisch aan deze agglomertie gebondenen. Artikel 7. De verkrijger van een woning is verplicht de op de gekochte grond te stichten of gestichte woning zeif te bewonen. Zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van burgemeester en wet- houders mag het gekochte niet worden vervreemd, in eigendom of gebruik worden afgestaan of met zakelijke rechten, uitgezonderd het recht van hypotheek, worden bezwaard, binnen een termijn van vijf jaren, te reke- nen vanaf de datum van voltooiing. Ingeval toestemming wordt verleend, zal daarbij bepaald worden, dat verkoop dient plaats te vinden tegen een door burgemeester en wethouders vastgestelde prijs. Deze verkoopprijs bestaat uit de door betrokkene(n) betaalde koop-aanneemsom voor de woning en de grond. a. verhoogd met een bedrag, berekend naar hetzelfde percentage over die koop- en aanneemsom als waarmee volgens opgaaf van de Stichting Do- kumentatie Bouwwezen, gevestigd te Rotterdam, de bouwkosten van een- gezinswoningen op één januari van jaar waarin die vervreemding plaatsvindt, zullen zijn gestegen ten opzichte van de bouwkosten op 1 januari negentienhonderd vijf en tachtig; 4e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 16