20 of gedeelte van een maand dat de bouw te iaat is begonnen c.q. te laat is voltooid, - indien het in het eerste lid genoemde aantal woningen verkocht is, en niet binnen 2 maanden daarna een aanvang wordt gemaakt met de bouw van de geplande woningen, of - indien geen 9 woningen verkocht zijn en in alle redelijkheid ge- steld kan worden dat Beieggingsbouw onvoldoende aktie heeft onder- nomen om gegadigden te interesseren dan wel zich zodanig heeft op- gesteld dat in beginsel te bereiken overeenstemming met gegadigden achterwege is gebleven. Onder koop wordt verstaan het sluiten van een voorlopige koopover- eenkomst, welke slechts ontbonden kan worden op grond van de gebrui- kelijke voorwaarden betreffende het verkrijgen van een woonvergunning of een passende financiering. Artikel 11. De gemeente verplicht zich ervoor te zorgen dat de woningen op het tijd- stip van oplevering kunnen worden aangesloten op de openbare riolering, gas-, water- en elektriciteitsvoorzieningen en de centrale antenne-in- richting. Artikel 12. Geschillen welke eventueel uit deze overeenkomst voortspruiten, zullen worden beslist door een scheidsgerecht, bestaande uit drie personen, waarvan er één zal worden benoemd door burgemeester en wethouders, ëën door Beleggingsbouw en één door beide benoemden samen. Bij gebreke van overeenstemming wordt de derde aangewezen door de kantonrechter te Haar- lem. De scheidslieden zullen beslissen in hoogste ressort als goede man- nen naar recht en billijkheid. De kosten van eventuele aanwijzing door de kantonrechter en die verbon- den aan de uitspraak komen voor rekening van de partij die het meest in het ongelijk is gesteld. -10- 4e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 18