4e afd. 28 februari 1985 21 REKONSTRUKTIE BLEKERSVAARTWEG-NOORD C.A. Heemstede, 5 februari 1985. Aan de raad, Bij de raadsstukken hebben wij een plan voor u ter inzage gelegd voor (o.m.de rekonstruktie van het gedeelte van de Blekersvaartweg tussen het perceel nr. 55 en de Koediefslaan. De uit te voeren werkzaamheden bestaan uit een vervanging, c.q. omlegging van alle kabels en leidin- gen, een herindeling van de weg, een nieuwe groenvoorziening, de bouw van een brug over de Blekersvaart en de inrichting van het voorterrein van de AH-winkelvestiging. Ter toelichting delen wij u het volgende me- de. Inleiding. De genoemde werkzaamheden hangen ten nauwste samen met de op handen zijnde uitvoering van het bouwplan Blekersvaart. De binnenkort te ver- wachten start van de bouw van woningen en een supermarkt annex parkeer- garage maakt het noodzakelijk dat vooraf een aantal vrij omvangrijke werken wordt uitgevoerd, zodat bij de oplevering van de supermarkt c.a. de definitieve straatinrichting snel gereaiiseerd kan worden. Met Ahold N.V. is - voorzover nodig - overleg gepleegd over het ontwerp- plan; over alle onderdelen is overeenstemming bereikt. In dit verband noemen wij verder uw besluit d.d. 3 mei 1984, nr. 45 tot (o.m.) het aangaan van een overeenkomst met Automobielbedrijf H. Rhee B.V. inzake de aanpassing van het noordelijk deel van de Blekersvaart- weg, voorzover verband houdend met de plaatsing van benzinepompen en de wijziging van de situatie bij de hoek Koediefslaan/BIekersvaartweg ten behoeve waarvan Rhee B.V. een bijdrage van maximaal f 9.500,— zal betalen. Ontwerp-ei sen. Het meest bepalende uitgangspunt voor het ontwerp is de in het verkeers- -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 21