21 - Teneinde de onüverpefs "verbinding tussen Binnenweg en supermarkt" te verwezenlijken, dient er in het verlengde van de toekomstige passage een brug aangelegd te worden over de Blekersvaart. Uitgegaan is van een 4 meter brede houten brug welke alleen bestemd zal zijn voor voetgangers. Nutsvoorzieninqen. Thans liggen de kabels en leidingen, met uitzondering van êën HS- en twee LS-kabels, aan de westzijde van de Blekersvaartweg. Door de rekon- struktie (wegverbreding) en de vernieuwing van het riool zijn navolgen- de werkzaamheden noodzakelijk: - verieggen gasleiding; in het kader van de gaslekbestrijding wordt de- ze leiding gelijktijdig vernieuwd; - verleggen waterieiding; - wijziging laagspanningsnet; - verpiaatsing CAI-kast; - verwijderen van 4 bestaande en plaatsen van 7 nieuwe lichtmasten. Het verleggen en vernieuwen van de gasleiding kan worden bekostigd uit de reserve voor bestrijding van gaslekken. De kosten van het wijzigen van de openbare verlichting komen geheel ten laste van het rekonstruk- tieplan. De overige nutsvoorzieningen (water, elektra en cai) komen voor de helft ten laste van het rekonstruktieplan en voor de helft voor rekening van de betreffende sektoren. Verkeersmaatregeien. Zoals reeds eerder vermeld, is bij het rekonstruktieplan uitgegaan van het instellen van éénrichtingsverkeer van noord naar zuid tussen de uitgang van de parkeergarage en de brug naar de Esdoornkade. E.e.a. met uitzondering van (brom)fietsersvoor wie het dus mogelijk blijft om vanaf de Kerklaan de gehele Blekersvaartweg tot aan de Koe- diefslaan af te rijden. -4- 4e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 24