23 12. Binnen zes maanden na afloop van elk kalenderjaar zal geldneemster aan het dagelijks bestuur ter kennisname een balans per 31 december van dat jaar en een rekening van baten en lasten over dat jaar, één en ander met toelichting alsmede met een door een registeraccoun- tant voor akkoord getekend verslag. 13. Zonder schriftelijke toestemming van het dagelijks bestuur mag geld- neemster de opstallen van het verpleeghuis niet vervreemden, bezwa- ren, verhuren of op andere wijze in gebruik geven of de aard of be- stemming daarvan veranderen. 14. Geldneemster is verplicht de opstallen van het verpleeghuis ten ge- noegen van het dagelijks bestuur te verzekeren tegen brandschade. Het dagelijks bestuur kan verlangen dat de opstallen ook worden ver- zekerd tegen andere schade dan brandschade. 15. Geldneemster is verplicht gebouwen en inventaris goed te onderhou- den. Indien het dagelijks bestuur zulks wenselijk acht, kan zij een door haar aan te wijzen deskundige opdracht geven, een rapport uit te brengen over de onderhoudstoestand van de gebouwen en de inven- taris, welke uit de gegarandeerde geldleningen zijn betaald. Geldneemster is verplicht hiertoe alle door de deskundige noodzake- lijk geachte medewerking te verlenen. 16. Geldneemster verplicht zich, indien zij naar het oordeel van het dagelijks bestuur het verpleeghuis niet meer overeenkomstig de be- stemming gebruikt, of de exploitatie daarvan beëindigt, aan het ge- west Kennemerland ifet recht te verlenen alle bezittingen van geld- neemster over te nemen tegen een taxatieprijs welke zal worden be- paald door drie deskundigen. Het dagelijks bestuur en geldneemster zullen ieder een deskundige aanwijzen, welke deskundigen samen een derde deskundige benoemen. Indien over de benoeming van de derde deskundige geen overeenstem- ming wordt verkregen, zal de meest gerede partij dan de kantonrech- ter in Haarlem kunnen verzoeken deze benoeming t.e doen. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeenstemming be reiken, dan zal die worden bepaald op het gemiddelde van drie schat tingen. De kosten van de taxatie komen voor rekening van geldneem- 4e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 37