23 B en W van de gemeente Hillegom in de Raad van Advies en geld- neemster 1 iid uit de raad van de gemeente Hiliegom voor steeds een periode van 4 jaar, voor het eerst te benoemen per april 1985. 7. Geldneemster zal haar statuten en/of reglementen vöör 1 april 1985 met de voornoemde voorwaarden in overeenstemming brengen. 8. Geldneemster zal elk kwartaal tot het moment van de aanvang van de exploitatie aan het dagelijks bestuur verstrekken een overzicht waarin gespecificeerd wordt aangegeven het verloop van de verrichte en nog te verrichten betalingen ten opzichte van de daarmee verge- lijkbare begroting. 9. Tijdelijke belegging van overtoliige middelen uit de geldlening zal zonder onderpand slechts mogen geschieden bij de door het dagelijks bestuur voor het doen van beleggingen aanvaarde bankinstel1ingen. 10. Wanneer uit hoofde van de garantie door de gemeenten een betaling is geschied zal geldneemster het bedrag hiervan onverwijld aan de gemeenten restitueren; indien restitutie niet onmiddellijk mogelijk is, zal geldneemster de door betaling ontstane schuld passiveren; de restitutie zal alsdan met betaling van rente en eventuele kosten geschieden op de door het dagelijks bestuur te bepalen tijd. 11. Voor 1 november van elk kalenderjaar - voor het eerst voor 1 novem- ber van het jaar, voorafgaande aan dat, waarin naar verwachting met de exploitatie van het verpieeghuis een aanvang kan worden gemaakt en alsdan voor de periode lopende van de aanvang van deze exploita- tie tot het eind van het desbetreffende kalenderjaar - zal geld- neemster aan het dagelijks bestuur ter kennisname toezenden een be- groting van baten en lasten een kapitaalinkomsten en -uitgaven, met uitvoerige memorie van toelichting, voor het volgende kalenderjaar, alsmede zal geidneemster zo spoedig mogelijk het dagelijks bestuur schriftelijk informeren - onder bijvoeging van korrespondentie - ten aanzien van de besluiten over genoemde begroting door het AWBZ- verbindingskantoor en het Centraal Orgaan Tarieven Gezondheidszorg. -8- 4e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 40