5e afd. 28 februari 1985 GARANTIE GELDLENING EN SUBSIDIE AAN DE VOETBALVERENIGING "R.C.H." 24 De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 februari 1985; BESLUIT I. onder afstanddoening van alle voorrechten en exceptiën, door de wet aan borgen toegekend, te waarborgen de tijdige betaling van rente en aflossing terzake van een door de voetbalvereniging "R.C.H." bij de Rabo-bank te Heemstede te sluiten geldlening ad. f 140.000,-- tegen een rente van 8,125X 's jaars en met een looptijd van 20 ja- ren, zulks onder de volgende voorwaarden en bepalingen: 1. geen vervreemding of bezwaring van onroerende bezittingen van de voetbalvereniging "R.C.H." - hierna genoemd de vereniging - zal plaats hebben dan met schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders; 2. de vereniging zal geen kapitaal-verplichtingen op zich nemen dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 3. besluiten van de vereniging tot wijziging van de statuten, ont- binding van de vereniging, het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van dadingen of het onderwerpen van geschillen aan de beslissing van scheidslieden mogen niet worden genomen dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 4. de vereniging verplicht zich, na aflossing van de lening bij de Rabo-bank te Heemstede, groot f 35.000,--, op eerste aanzegging van burgemeester en wethouders aan de gemeente het recht van eerste hypotheek te verlenen - zulks onder de gebruikelijke be- dingen, waaronder die bedoeld in artikel 1223, lid 2, artikel 1230, lid 1 en artikel 1254, lid 2, van het Burgerlijk Wetboek en artikel 297 van het Wetboek van Koophandel - op haar onroe- rende bezittingen; -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 44