24 5. de vereniging verplicht zich om eventuele voordelige exploitatie- saldi na afloop van ieder boekjaar aan te v/enden om overige aan- gegane geldleningen versneld af te lossen. Dit laatste echter uit- sluitend voorzover dit door de geldgever wordt toegestaan; 6. éên maand voor aanvang van het boekjaar zal de vereniging aan bur- gemeester en wethouders de begroting van baten en lasten voor dat boekjaar ter goedkeuring zenden, vergezeld van een toelichting. Indien burgemeester en wethouders bezwaren hebben tegen de begro- ting, zal de vereniging haar dienovereenkomstig wijzigen. Zonder schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders mogen geen uitgaven worden gedaan waardoor de in de begroting ver- melde bedragen worden overschreden; 7. binnen drie maanden na afloop van elk boekjaar zal de vereniging aan burgemeester en wethouders ter goedkeuring zenden een balans per einde boekjaar en een verlies- en winstrekening over dat jaar, één en ander met een toelichting; 8. de vereniging verplicht zich desgevraagd om aan de door burge- meester en wethouders aan te wijzen personen inzage te geven van alle boeken en bescheiden van de vereniging. 9. vorenstaande voorwaarden en bepalingen gelden slechts voor zolang de gemeente aansprakelijk kan worden gesteld voor betaling van rente en aflossing van de te sluiten lening. II. aan de onder sub I genoemde vereniging gedurende een periode van drie jaren, ingaande 1 juli 1985, een subsidie te verlenen ter over- brugging van de lastenverzwaring, welke veroorzaakt is door de in- voering van de nieuwe tarievenstruktuur op het sportpark, als volgt: per 1 juli 1985 een bedrag van f 4.700,--, per 1 juli 1986 f 3.000,— en per 1 juli 1987 f 1.500,--. HEEMSTEDE, 28 februari 1985. De raad voornoemd, De voorzitter -3- 5e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 45