25b Artikel 6 Wijziging verordening Burgemeester en wethouders leggen elk wijzigingsvoorstei van deze ver- ordening voor overleg voor aan de daarvoor in aanmerking komende orga- nisaties van onderwijzend personeel en ter kennisneming aan de betrok- ken medezeggenschapsraad, alvorens zij dit voorstel ter vaststelling aan de gemeenteraad voorleggen. Artikel 7 Slotbepaling 1. Deze verordening kan worden aangehaald als "afvloeiingsregeling open- baar basisonderwijs" en treedt in werking op 1 augustus 1985. 2. Een exemplaar van deze verordening, alsmede een exemplaar van het protocol dat eventueel op de desbetreffende basisschool van toepas- sing is, wordt tegelijk met het aanstellingsbesluit aan belangheb- bende uitgereikt. 3. Burgemeester en wethouders dragen er zorg voor dat een exemplaar van deze verordening in elke openbare school voor basisonderwijs steeds op een voor belanghebbenden toegankelijke plaats ter inzage ligt. Tevens dragen burgeméester en wethouders er zorg voor dat een exemplaar van het protocol dat eventueel op de basisschool van toe- passing is steeds op een voor belanghebbenden toegankelijke plaats ter inzage ligt. II. in te trekken met ingang van 1 augustus 1985 de "afvloeiingsrege- ling openbaar kleuteronderwijs en gewoon lager onderwijs en de afvloeiingsregeling vakleerkrachten lichamelijke oefening bij het openbaar gewoon lager onderwijs." n) 9 HEEMSTEDE, 28 februari 1985. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, - 7 - 2e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 53