26 ten honderd) per jaar, ingaande op het in artikei 1. van deze overeen- komst vermelde tijdstip van storting der gelden, te voidoen in jaarlijk- se termijnen verschijnende op 4 april van elk jaar, voor het eerst op 4 april 1986 over het alsdan verschenen tijdvak te rekenen vanaf de overeengekomen datum van opname der gelden. Bij berekening van de rente zal elke maand op 30 dagen en elk jaar op 360 dagen worden gesteld. Geldneemster verbindt zich het nominale bedrag van de geldlening pari af te lossen in 10 gelijke achtereenvolgende jaarlijkse termijnen elk groot f 500.000,— voor het eerst op 4 april 1986 en derhalve voor het laatst op 4 april 1995. VERVROEGDE AFLOSBAARHEID. Artikel 3. Vervroegde algehele of versterkte aflossing is gedurende de gehele loop- tijd van de geldlening niet toegestaan. BETALINGEN DOOR GELDNEEMSTER. Artikel 4. Geldneemster zal alle renten en aflossingen en al hetgeen zij verder terzake van deze geldlening aan geldgeefster verschuldigd zal zijn, zon- der enige aftrek of kompensatie op de verschijndag voldoen in een op die dag wettig algemeen Nederlands betaalmiddeldoor storting op de reke- ning van de Stichting Agrarische Sociale Fondsen te 's-Gravenhage, bij de Kas-Associatie N.V. te Amsterdam, rekeningnr. 22.37.57.322., ten gun- ste van de geldgeefster, of op zodanige andere wijze ais door geldgeef- ster tijdig zal worden opgegeven terwijl geen kwijting zal kunnen wor- den gevorderd voor en aleer de verschuldigde bedragen in het bezit van geldgeefster zijn, of op de door haar aangegeven plaats gestort zijn. De betalingen zullen zo nodig worden geacht ailereerst te zijn geschied ter voldoening van kosten, vervolgens van boeten, daarna van vergoedin- gen, vervolgens van extra renten dan van renten en het iaatst van af- lossingen. -3- 2e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 57