28 verzocht (o.a. kosten drukwerk, porto, telefoon, materiaalkosten en kos- ten van de twee manifestaties). Het initiatief van het platform lijkt ons een goede zaak en wij stellen u voor het subsidieverzoek van het platform te honoreren met uitzonderinq van een bedrag ad f.150,--, ge- •raamd voor de kosten van consumpties. De commissie planvoorbereiding specifiek welzijn stemt met dit voorstel in. De dekking voor het bedrag ad. f 2.105,-- kan worden gevonden bin- nen het budget sociaal-cultureel werk. Voor 1985 is een bedrag van f 3.262,-- gereserveerd ten behoeve van instellingen die te kampen heb- ben met financiële problemen. Voorgesteld wordt van dit bedrag f 2.105,-- aan te wenden ten behoeve van de subsidiëring van het platform Heemstede. Het platform beschikt niet over rechtspersooniijkheid. Uit praktische overwegingen berust het financiëie beheer bij de Stichting 't Oude Post- huis. In verband hiermede wordt voorgesteld het voorlopig subsidie aan de Stichting 't Oude Posthuis, ten behoeve van het platform Heemstede, toe te kennen. Subsidies t.b.v. sociaal-cultureei werk dienen deel uit te maken van het jaarlijks te vervaardigen sociaal-cuitureel programma en moeten jaarlijks vöör 1 april worden ingediend. Voorgesteld wordt het platform Heemstede als nieuw initiatief hiervan voor 1985 ontheffing te verlenen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. 5e afd. 28 februari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 72