4e afd. 28 februari 1985 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN 19 Heemstede, 12 februari 1985. Aan de raad, Bij uw besluit van 23 februari 1984, nr. 29 heeft u een herziening van het bestemmingsplan "Binnenweg e.o.", voorzover betrekking hebbende op het terrein op de hoek Postlaan/Raadhuisstraat, in voorbereidinn ver- klaard om o.m. medewerking te kunnen verlenen aan het plan voor het bou- wen van een nieuwe telefooncentrale. De termijn van de werking van dit voorbereidingsbesluit eindigt op 23 februari 1985. Aangezien de artikel 19-procedure voor genoemd bouwplan nog niet is af- gerond, is het noodzakelijk opnieuw een voorbereidingsbesluit te nemen. Wij stellen u voor dit besluit te nemen overeenkomstig het bijgevoegde ontwerp. Bij uw besluit van 30 augustus 1984, nr. 89 is voorts o.m. een herzie- ning van het uitbreidingsplan voor de terreinen bij de Crayenestersin- gel in voorbereiding verklaard. Dit besluit hield verband met de moge- lijke plaatsing van een noodlokaal bij de Crayenesterschool als gevolg van de toename van het aantal leerlingen van die school. Na overleg met onderv;ijsinspektie en ministerie is inmiddels gebleken dat de gewenste lesruimte door een interne verbouwing van het schoolge- bouw kan worden gecreëerd. Het voorbereidingsbesluit is derhalve niet nodig en kan worden ingetrokken. Bedoelde verbouwing komt niet in strijd met het vigerende bestemmingsplan en maakt het volgen van een anticipa- tieprocedure voor het verlenen van een bouwvergunning overbodig. Wij stellen u voor het betreffende onderdeel van genoemd voorbereidings- besluit in te trekken. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 7