4e afd. 27 juni 1985 56 Resultaten van het overieq ex artikel 8 B.R.O. en inspraak In het kader van het overleg ex artikel 8 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening is het ontwerp-besluit "Aanvuliende bebouwings- en gebruiksvoor- schriften Heemstede" aan de volgende instanties toegezonden: 1. Eerstaanwezend ingenieur der Genie; 2. Hoofddirekteur van de Rijksdient voor de Monumentenzorg; 3. Rijkskonsulent voor HandelAmbacht en Diensten in Hoord-Holland; 4. Het coilege van Burgemeester en Wethouders van Haarlem; 5. Het coilege van Burgemeester en Wethouders van Bloemendaal; 6. Het college van Burgemeester en Wethouders van Bennebroek; 7. Het college van Burgemeester en Wethouders van Haarlemmermeer; 8. Het dagelijks bestuur van het gewest Kennemerland; 9. Het Hoogheemraadschap van Rijnland; 10. Hoofdingenieur-Direkteur, tevens Inspekteur van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland; 11. Inspekteur van de Ruimtelijke Ordening in de provincies Utrecht en Noord-Holland; 12. Inspekteur van.de Volksgezondheid voor de hygiëne van het milieu voor Noord-Holland; 13. Provinciale Planologische Dienst; 14. Direkteur van de Stichting Orgaan voor overleg en Advies in de pro- vincie Noord-Holland; 15. Provinciale Ptanologische Commissie van Noord-Holland. Van de op deze lijst genoemde instanties is geen bericht ontvangen van de in- stanties genoemd onder 5, 6 en 8. De onder 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11 en 12 genoeinde instanties hebben medegedeeld dat het ontwerp-besluit geen aanleiding geeft tot het maken van opmerkingen. De overige drie instanties hebben gereageerd zoals hierna is weergegeven. Waar deze reakties een antwoord verlangen, is bij de betreffende passage daarop in- gegaan.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 23