4e afd. 27 juni 1985 60 De termijn van de werking van dit voorbereidingsbesluit eindigt op 28 juni 1985. Voor de onder blb2b3cde en g genoemde ter- reinen hoeft geen nieuw voorbereidingsbesluit genomen te worden, omdat de artikel 19-procedures met betrekking tot de betrokken ter- reinen zijn afgerond. Aangezien voor de Joh. Verhulstlaan (f) en voor het woongebied ten zuiden van de Prinsenlaan (a) de inmiddels in proce- dure gebrachte "aanvullende bebouwings- en gebruiksvoorschriften" van toepassing zullen zijn, is ook voor deze gebieden geen nieuw besluit nodig. 0e invulling van het toekomstige woongebied ten noorden van de Prin- senlaan (a) staat nog open, Om te voorkomen dat aan ongewenste ont- wikkelingen medewerking moet worden verleend, is hiervoor een nieuw voorbereidingsbesluit gewenst. Voorts hebben wij het voornemen aan het hierna omschreven bouwplan medewerking te verlenen door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening in kombinatie met artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Dit houdt in dat vrijstelling wordt verleend van de bij het vigerende planologische plan behorende voorschriften en dat een bouwvergunning wordt verleend nadat de verklaring van ge- deputeerde staten is ontvangen dat zij tegen het verlenen van de vrijstelling en de vergunning geen bezwaar hebben. Voor het volgen van deze procedure is het noodzakelijk dat een voorbereidingsbesluit van kracht is. Een plan is ingediend voor het uitbreiden van het woonhuis op het perceel Heemsteedse Dreef 263. Dit plan is in strijd met het ter plaatse uit 1929 daterende vigerende planologische plan. Gelet op de ligging van het woonhuis ten opzichte van het naast- gelegen garagebedrijfzijn wij van mening dat aan het bouwplan medewerking kan worden verleend. - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 40