4e afd. 27 juni 1985 BEZWAARSCHRIFTEN INZAKE HET GEBRUIK VAN DE VOORMALIGE "KLÎM-OP" KLEUTERSCHOOL 64 In uw vergadering van 31 januari 1985 heeft u ten behoeve van de huisves- ting van de Gymnastiek- en Sportvereniging "Heemstede" in het voormalige schoolgebouw "Klim-op" aan de Franz Schubertlaan 37 besloten een aantal voorzieningen te treffen (de onderdelen 1 tot en met 6 van uw besluit van 31 januari 1985) en voorts besloten uw besluit van 25 oktober 1984, nr. 111, in te trekken, voorzover dit betrekking had op de herziening nummer 46F van het Uitbreidingsplan 1912 der Gemeente (onderdeel 7 van uw be- sluit van 31 januari 1985). Tegen uw besluit zijn door de heren M.J.M. Proost en mr. G.J. Vermeulen (namens 61 belanghebbenden) bezwaarschriften ingediend. Deze bezwaarschriften zijn ter behandeling in handen gesteld van de com- missie voor de beroepschriften. Deze commissie heeft op 3 april j.l. een hoorzitting gehouden, waarin de bezwaarschriften van klagers zijn behan- deld. Met betrekking tot het bezwaarschrift van de heer Proost adviseert de commissie u de heer Proost niet ontvankelijk te verklaren in zijn be- zwaar voorzover dit is gericht tegen de punten 1 tot en met 6 van uw be- sluit van 31 januari 1985 nr. 13. Dit omdat de punten 1, 2 en 4 van het genoemde besluit rechtshandelingen naar burgerlijk recht zijn. Punt 3 is een besluit van algemene strekking en door het bepaalde in de punten 5 en 6 kan de heer Proost niet geacht worden rechtstreeks in zijn belang te zijn getroffen. Voorzover het bezwaar van de heer Proost is gericht tegen punt 7 van uw besluit adviseert de commissie het bezwaar ongegrond te verklaren. De commissie acht het intrekken van het voorbereidingsbesluit niet in strijd met het beginsel van behoorlijk bestuur der rechtszekerheid, om- dat de heer Proost door het intrekken van dat voorbereidingsbesluit niet in een nadeliger positie is gebracht dan voorheen. -1- Heemstede, 12. juni 1985. Aan de raad,

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 61